2011. március 6., vasárnap

DVTK - REAC 3-0 (1-0)

George Menougong már az első félidőben megszerezte a vezetést a Diósgyőrnek. Granát Balázs a második félidőben duplázott. Győzelmével a DVTK 5 pontosra csökkentette a hátrányát a Nyíregyházával szemben.

NESS Hungary NB II. Keleti csoport, 16. forduló
Diósgyőri VTK - REAC 3-0 (1-0)

Diósgyőr, 3000 néző, vezette: Veizer (Albert, Horváth)

Diósgyőri VTK: Radoš - Vadász, Gal, Rakovic, Gohér - Dobos, Abdouraman, Lippai, Luque - Menougong, Granát Vezetőedző: Benczés Miklós
REAC: Somogyi - Dinka, Menyhért, Kovács, Hibó - Menyhárt, Cseri, Gulyás, Tóth, Kiss - Jovánczai
Vezetőedző: Mátyus János

Csere: Gohér helyett Arze és Menougong helyett Pál Sz. az 59., Kiss T. helyett Bogdán a 61., Granát helyett Bacsa a 78., Jovánczai helyett Bubori a 83., Menyhárt helyett Gamal a 89. percben
Sárga lap: Hibó a 43., Granát a 45., Tóth az 53., Jovánczai és Gal a 73. percben
Kiállítva : Hibó a 67. percben
Gólszerző: Menougong (1-0) a 29., Granát (2-0) a 47., Granát (3-0) a 49. percben

Benczés Miklós (DVTK): - Az első félidőt kicsit izgulósan kezdtük, bár uraltuk a játékot, több hiba is becsúszott. A második játékrészben azt játszottuk, amit elterveztünk, magabiztosan, megérdemelten nyertünk.
Mátyus János (REAC): - Első osztályú hangulatban, egy első osztályba való csapattól kaptunk ki. Gratulálok a Diósgyőrnek.

Forrás:dvtk.eu

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Hétvégén megkezdődik a tavaszi szezon.A szombati meccsig lehet jelentkezni a kaposvári szurkolóbuszra!